Pomysł na prezent dla mężczyzny

W dzisiejszych czasach kupowanie prezentów nie ogranicza się do podarowania nowej pary bielizny czy perfum. Warto czasami sprezentować coś wyjątkowego, coś, co będzie wspominane przez lata.

Kupowanie kolejnego krawata, zestawu skarpetek czy maszynek do golenia z pewnością okaże się przestarzałym i nietrafionym prezentem. Warto pomyśleć o czymś bardziej wciągającym, o czymś, co pozwoli mężowi, chłopakowi, bratu pochwalić się przed wszystkimi znajomymi i skłoni go do częstych wspomnień.

Sportowy lub luksusowy samochód

Dla większości ludzi zakup sportowych czy luksusowych pojazdów znajduje się poza zasięgiem finansowym. Jednakże istnieją na rynku usług firmy, które oferują wynajęcie samochodów z silnikowymi możliwościami w okolicach 400 i 500 koni mechanicznych.

High Class Rent umożliwia wypożyczenie auta z dostawą i odbiorem spod domu lub innego wskazanego miejsca, w warunkach cenowych dopasowanych do wymagań i możliwości klienta. Jednym z największych atutów przedsiębiorstwa jest brak limitu kilometrów, dzięki czemu kierowca będzie mógł cieszyć się jazdą bez myślenia o kosztach każdej przejażdżki i pokonanego zakrętu.

Oferowane modele

Z luksusowych i sportowych aut, których osiągi oparte są między innymi na niesamowicie mocnym silniku, często posiadającym powyżej pięciuset koni mechanicznych, ucieszy się nie tylko entuzjasta czterech kółek. High Class Rent posiada w swojej ofercie takie motoryzacyjne potwory jak Lamborghini Gallardo z silnikiem o mocy 560KM, Nissan GTR z mocą aż 600KM czy Audi R8 z możliwościami 525KM.

W nieco niższych wariantach cenowych znajdziemy Bentleya Continental (także w wersji kabrioletu), Porsche Panamera z silnikiem o pojemności 3.6 i mocy 300KM czy Porsche 911 Carrera (400KM).

Mercedes CLA (380KM), Mercedes A 45 AMG czy Mitsubishi Lancer Evo X (370KM) stanowią “najniższą” półkę cenową, jaką możemy znaleźć w ofercie High Class Rent.

Nie tylko dla mężczyzny

Pomysł wynajęcia samochodu może okazać się świetny przy wielu okazjach – od spotkania biznesowego, przez ślub, aż do urodzin czy zwykłego urozmaicenia dnia. Każdy entuzjasta czterech kółek, bez względu na płeć czy wiek, ucieszy się z widoku sportowego samochodu pod swoim domem.

No Comments Yet.

Leave a comment