Cztery najbardziej wyczekiwane serialowe powroty w 2017

UWAGA! TEKST ZAWIERA SPOILERY

W roku 2017 stacje telewizyjne zaplanowały kilka powrotów seriali, na które z całą pewnością czekają miliony fanów na całym świecie. W niniejszym artykule omówimy 4 najbardziej wyczekiwane kolejne sezony kultowych seriali.

Gra o Tron

Od paru lat przyzwyczailiśmy się, że wiosna należy do produkcji HBO opartej na motywach bestellerowych powieści autorstwa Georga R.R. Martina. W tym roku jednak twórcy "Gry o Tron" każą wielbicielom swojego serialu poczekać nieco dłużej. Jak tłumaczą scenarzyści, wynika to z faktu, że wydarzenia w Westeros powoli zbliżają się do finału. Jak wiadomo, poprzedni sezon skończył się w momencie, w którym Matka Smoków, Daenerys Targaryen, wyruszyła ze swoją armią oraz smokami przez morze, aby odzyskać należny jej tytuł królewski.

Z drugiej strony, armia umarłych jest już o krok od królestwa ludzi. Północ za to znowu ma swojego własnego króla, którym tym razem jest John Snow. Wszystko wskazuje na to, że zbliżający się sezon "Gry o Tron" będzie najbardziej efektownym, dynamicznym i dramatycznym w całej kilkuletniej historii tego serialu.

Orange is The New Black

Podobnie, jak w przypadku "Gry o Tron", poprzedni sezon "Orange is The New Black" zakończył się w momencie, gdy fabuła powoli zaczynała zmierzać do punktu kulminacyjnego.W "Litchfield Penitentiary" wybuchł bunt więźniarek, jeden ze strażników stracił broń a akcji ostatniego odcinka poprzedniego sezonu urwała się dosłownie w momencie, gdy jedna z więźniarek celowała w strażnika z pistoletu, zachęcana przez całą resztę do tego, aby go zastrzelić.

Poprzednie sezony "Orange is The New Black" należało klasyfikować racze jako serial dramatyczny z elementami komediowymi. Niewykluczone jednak, że najbliższa seria, której premiera zapowiadana jest na lato 2017, przyniesie spore zmiany w sposobie prowadzenia fabuły. Czy "Orange is The New Black" upodobni się więc do takich kultowych, "więziennych" produkcji, jak "Oz" lub "Prison Break"? Wszystko rozstrzygnie się w lipcu, gdy Neftlix udostępni następny sezon "Orange is The New Black".

Detektyw

Kolejna produkcja autorstwa HBO, na którą czekają miliony fanów. Jak wiadomo, pierwszy sezon "Detektywa" zdobył sobie ogromne uznanie zarówno widzów, jak krytyki, a niektórzy uważali nawet, że jest to jedna z najlepszych produkcji serialowych wszechczasów.

Wiadomo również, że drugi sezon był sporym rozczarowaniem (chociaż scenarzyści bronili się przed stawianymi im zarzutami o dramatyczne obniżenie poziomu). W każdym razie, obecnie zarówno HBO, jak i sami twórcy "Detektywa" zapowiadają, że trzeci sezon serialu będzie wydarzeniem na miarę kultowej pierwszej serii.

Fargo

Sytuacja podobna jak w przypadku "Detektywa": znakomity pierwszy sezon oraz znacznie gorsza kolejna seria. Wiadomo już, że akcja trzeciego sezonu "Fargo" będzie toczyła się w czasach obecnych, podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszego sezonu. Czy jednak twórcom uda się powrócić do poziomu, jaki ich produkcja prezentowała w pierwszej serii? Przekonamy się o tym już niedługo.

Duża liczba filmów i seriali online dostępna jest na stronie http://www.kinoman.co/ - miejsce, gdzie o filmach dowiesz się wszystkiego.

No Comments Yet.

Leave a comment